KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767034
nr 1376 7034
Per Ola Andersson
(f. 1961), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad, numrerad 34/100, oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:20:48
27/1 09:24:54
100 kr
1/2 17:32:25
Per Ola Andersson
Läs mer om Per Ola Andersson